آیا مرغ تایسون سالم است؟ مزایا، کاهش وزن و تغذیه – Healthyfoodforliving.com


منقضی شدن

تایسون فودز یک تولید کننده مواد غذایی مدرن و متمرکز بر پروتئین است که تقریباً ۲۰ درصد گوشت گاو، خوک و مرغ مصرفی در ایالات متحده را تولید می کند. شاید توصیه کرده باشید مرغ آنها را امتحان کنید. و اگر می خواهید آن را امتحان کنید، ممکن است در نظر بگیرید: آیا مرغ تایسون سالم است؟

بله همینطور است! این برند ادعا می کند که به طور ملایم پردازش شده و با مواد ۱۰۰٪ طبیعی ساخته شده است. آنتی بیوتیک هم در آن نیست. ناگت مرغ “۱۰۰% طبیعی” تایسون حاوی ۱۷ گرم چربی و ۴۷۰ میلی گرم سدیم است.

در حین تحقیق، ممکن است یادگیری در مورد فواید سلامتی، افسانه های رایج، پاسخ های اساسی به سوالات رایج و نحوه آشپزی دشوار باشد. در این مقاله به تفصیل به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: آیا مرغ و برنج برای کاهش وزن مفید هستند؟

فواید احتمالی مرغ تایسون برای سلامتی

آیا مرغ تایسون سالم است؟

مرغ تایسون بدون شک بسیار خوشمزه است. به عنوان یک فرد آگاه به سلامت، باید مزایای سلامتی را نیز در نظر بگیرید. بیایید یک راه حل پیدا کنیم:

به مدیریت وزن کمک می کند:

اگر می‌پرسید سالم است یا نه، مرغ تایسون چیزی بیش از یک منبع پروتئین کامل برای ارائه دارد. اگر هر روز مرغ زیادی بخورید، فواید زیادی خواهید داشت. برای شروع، کمتر احساس گرسنگی می کنید و در نتیجه کمتر غذا می خورید.

خوردن غذای کمتر از خوردن تنقلات زیاد جلوگیری می کند که منجر به عادت های بد و پرخوری در اواخر روز می شود. احتمال اینکه بیرون بیایید و ورزش کنید بیشتر است که برای سلامتی شما مفید است و به کاهش وزن کمک می کند.

اگر به دنبال پروتئین باکیفیت هستید، مرغ را در نظر بگیرید. این به این دلیل است که مرغ کم کالری و سرشار از پروتئین است. اگر بدون چربی است، لازم نیست نگران مصرف کالری اضافی باشید. علاوه بر این، پروتئین به وفور در گوشت های بدون چربی یافت می شود که به رشد توده عضلانی و کاهش چربی بدن کمک می کند.

مرغ می تواند منبع بسیار خوبی از پروتئین برای کسانی باشد که سعی در کاهش وزن دارند، زیرا چربی کمتری نسبت به سایر گوشت ها دارد.

برای ایمن بودن، همیشه برچسب را از نظر میزان چربی مرغ بدون چربی که خریداری می کنید بررسی کنید.

دانه ها:

اگر در مورد ارزش غذایی ناگت ها نگران هستید، خواندن برچسب ها به دقت مفید است. اگر مواد اولیه و طبیعی باشند برای سلامتی شما بهتر است.

سبزیجات، برنج و غلات باید در آنجا ذکر شود. ناگت ها بسیار غنی از مواد مغذی هستند اما کالری کمی دارند، بنابراین پروتئین مورد نیاز خود را بدون مصرف یک تن شکر دریافت خواهید کرد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: آیا بال مرغ سالم است؟

اطلاعات تغذیه ای

آیا مرغ منجمد تایسون سالم است؟

برای دانستن اطلاعات تغذیه ای باید ترکیبات آن را بشناسیم. چهار نوع ناگت مرغ وجود دارد که تایسون تولید می کند. آن ها هستند –

 • ناگت مرغ سرخ شده در هوا
 • ناگت مرغ سوخاری
 • قطعات سرگرم کننده
 • تایسون پانکو ناگت مرغ

عناصر:

 • سینه مرغ بدون استخوان و بدون پوست با دنده
 • آرد گندم
 • شکر قهوهای
 • روغن کانولا
 • پودر آب مرغ
 • طعم های مخمر طبیعی خشک شده
 • قند
 • فلفل قرمز
مقادیر در هر ۱۰۰ گرم ناگت مرغ سرخ شده در هوا ناگت مرغ سوخاری قطعات سرگرم کننده تایسون پانکو ناگت مرغ
کالری ۱۸۸ کالری ۳۰۰ کالری ۲۳۴ کالری ۲۳۵ کالری
چربی کل ۴.۷ گرم ۱۸.۸ گرم ۱۴.۳ گرم ۱۴.۱ گرم
کلسترول ۴۱ میلی گرم ۴۴.۴ میلی گرم ۳۹ میلی گرم ۴۱ میلی گرم
سدیم ۶۱۲ میلی گرم ۵۲۲ میلی گرم ۶۲۳ میلی گرم ۴۴۷ میلی گرم
کربوهیدرات ها ۱۸ گرم ۱۶.۶ گرم ۱۳ گرم ۱۴ گرم
اساسی ۱.۲ گرم ۰ گرم ۱.۳ گرم ۰ گرم
پروتئین ۱۸ گرم ۱۵.۵ گرم ۱۳ گرم ۱۴ گرم
اهن ۱.۲ میلی گرم ۰ میلی گرم ۱.۲۹ میلی گرم ۱.۱۷ میلی گرم

محتوای کالری:

ناگت ها حاوی ۳۰۰ کالری در هر ۱۰۰ گرم هستند. بنابراین، حاوی حدود ۵۴ کالری در هر جرم جامد است. اگر می خواهید کالری کمتری مصرف کنید، باید آنها را در هوا سرخ کنید.

محتویات کربوهیدرات:

ناگت های سرگرم کننده تایسون حاوی ۱۳ گرم کربوهیدرات است. از سوی دیگر، ناگت های سرخ شده در هوا تایسون حاوی ۱۸ گرم کربوهیدرات است. بنابراین، انتخاب شما با کربوهیدرات کم یا پر کربوهیدرات کاملا به شما بستگی دارد.

تکه های مرغ خود حاوی شکر هستند. بنابراین، سطح کربوهیدرات ها را افزایش می دهد. حاوی ۰.۵ قاشق چایخوری شکر در ۱۰۰ گرم ناگت است.

محتویات سدیم:

حد مجاز مصرف روزانه سدیم ما ۲۳۰۰ میلی گرم است (طبق گفته سازمان غذا و دارو). ناگت مرغ پانکو حاوی ۱۷ درصد از آن است که باعث می شود سدیم بالایی داشته باشند. سایر قطعات حاوی ۲۰ درصد سدیم هستند.

محتوای چربی:

ناگت مرغ نان شده تایسون دارای بالاترین میزان چربی است. حاوی ۱۸ گرم چربی در هر ۱۰۰ گرم است. با این حال، ناگت های سرخ شده با هوا تنها ۴.۷ گرم چربی در هر ۱۰۰ گرم دارند. اگر یک رژیم کم کالری را ترجیح می دهید، این باید بهترین گزینه برای شما باشد.

سوالات متداول (سؤالات متداول)

آیا می توانم مرغ تایسون را روی کتو بخورم؟

مواد تشکیل دهنده ناگت شامل نشاسته، آرد و شکر است. این مواد برای رژیم کتو خوب نیستند زیرا حاوی محدودیت هایی در کربوهیدرات یا هر نوع چربی هستند.

آیا ناگت های مرغ تایسون پردازش می شود؟

بله حتما.

آیا ناگت مرغ تایسون برای کاهش وزن مناسب است؟

اگر مشکل چربی یا کالری دارید، می توانید گزینه مرغ سرخ شده با هوا را انتخاب کنید، زیرا کمترین چربی و کالری را دارد.

آیا مرغ تایسون آنتی بیوتیک دارد؟

در سال ۲۰۰۷، تایسون اعلام کرد که تمام گوشت طیور آن فاقد آنتی بیوتیک، هورمون و مواد مصنوعی است.

نتیجه

تایسون شرکت معروفی است که این چهار نوع ناگت مرغ را تولید می کند. بدون شک بسیار خوشمزه است. اما مردم اغلب در مورد مزایای سلامتی خود سردرگم هستند.

در حین پرداختن به آن، ممکن است برخی از مشکلات مربوط به سلامتی برای برخی از افرادی که از برخی نمودارهای رژیم غذایی خاص مانند کتو پیروی می کنند، وجود داشته باشد. اما در موارد دیگر، آنها منبع بالایی از پروتئین و سایر مواد مغذی ضروری هستند.

اگر سوال شما این است آیا مرغ تایسون سالم است؟بله حتما.’ افسانه های زیادی در مورد آن وجود دارد، مانند – تازه یا راحت نیست، و غیره، اما در واقع، می تواند به سبک زندگی مغذی شما کمک کند.