آیا شام های یخ زده سالم هستند؟ – Healthyfoodforliving.com


منقضی شدن

چه دانش آموز باشید و چه مشغله های روزمره داشته باشید، وعده های غذایی یخ زده نجات دهنده هستند. با خوردن وعده های غذایی یخ زده، در زمان صرف شده برای پخت و پز صرفه جویی می کنید و حتی ممکن است زمانی برای استراحت داشته باشید.

شام یخ زده طعم خوبی دارد، اما نمی توانید آن را با یک وعده غذایی تازه مقایسه کنید. اما او این سوال را دارد کهآیا شام های یخ زده سالم هستند؟ آیا تا به حال از ذهن خود عبور کرده اید؟ آیا تا به حال در مورد عوارض جانبی که می تواند برای بدن شما ایجاد کند فکر کرده اید؟

این مقاله با نگاهی روشن به فواید و اثرات نامطلوب آن به این سوالات پاسخ می دهد. پس تا انتها به خواندن ادامه دهید.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: آیا چوب ماهی سالم است؟

چه چیزی غذاهای منجمد را خوب و بد می کند!

آنها شام منجمد سالم هستند

در این عصر فناوری، ثابت شده است که غذاهای منجمد برای افرادی که معمولاً زمانی برای پختن یک غذای تازه از ابتدا پیدا نمی‌کنند، یک موهبت است. اما مهم است که به یاد داشته باشید که زیاده روی در همه چیز تبدیل به سم می شود.

وقتی صحبت از غذاهای یخ زده شد، برای کسی بسیار راحت است که یک غذا درست کند و آن را در مایکروویو بگذارد. اگر روز پرمشغله ای داشته باشید، وعده های غذایی یخ زده می تواند یک موهبت باشد. اما اگر هر روز به انجام آن ادامه دهید، کل فرآیند ممکن است نتیجه معکوس داشته باشد. بنابراین، اگرچه وعده های غذایی منجمد یک موهبت هستند، اما معایبی نیز دارند.

اگرچه غذاهای منجمد حاوی مواد مغذی و مواد معدنی مشابه با غذاهای تازه هستند، اما افزودنی ها و افزودنی ها مضر هستند. تعداد زیادی طعم دهنده های تقلیدی و افزودنی های مورد استفاده برای بهبود قابلیت استفاده غذاهای منجمد برای سلامتی مفید نیستند.

وعده های غذایی منجمد عالی و جامد هستند، با فرض اینکه آنها را به عنوان وعده های کنترل شده مناسب همراه با سبزیجات میل کنید تا یک وعده غذایی رضایت بخش برای مدت طولانی سیر بمانید.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: آیا عسل فندق سالم است؟

چگونه می دانید که وعده غذایی سالم است؟

این غذای منجمد سالم است

وقتی به سلامتی غذاهای منجمد فکر می کنید، باید سه چیز را در نظر بگیرید که عبارتند از:

چربی های اشباع شده:

چربی اشباع شده در یک شام منجمد نباید بیشتر از ۴.۵ گرم باشد. این چربی ها از نوع وحشتناکی هستند که سطح کلسترول بد یا سطح کلسترول وحشتناک را در بدن ما افزایش می دهند.

سدیم:

سطح محتوای سدیم دلیل این است که بسیاری از برندها چنین قد و قامت وحشتناکی دارند. برای ذخیره غذا برای مدت طولانی تری از قفسه ها، مقدار زیادی سدیم که برای سلامتی مضر است به آن اضافه می کنند. محتوای سدیم غذای منجمد شما نباید بیشتر از ۷۰۰ میلی گرم باشد.

اساسی:

فیبر برای مدت طولانی تری سیر نگه داشتن شما ضروری است. مقدار بهینه فیبر باید ۴ گرم یا بیشتر باشد. بسیاری از مردم توصیه می کنند که اگر شام منجمد به فیبر بیشتری نیاز دارد، آن را همراه با یک کاسه سبزیجات میل کنید.

وعده های غذایی منجمد که تمایل به حفظ این چند پارامتر دارند، برای مصرف سالم در نظر گرفته می شوند و همیشه باید بررسی کرد که آیا وعده غذایی که می خورند سالم است یا خیر.

به کاهش وزن کمک می کند

خوردن غذاهای یخ زده نیز ممکن است به کاهش وزن کمک کند. این به این معنی است که تعادل وجود دارد نشانه های من خوردن با کنترل وعده غذایی می تواند به کاهش وزن شما کمک کند حتی اگر غذاهای یخ زده بخورید.

تا آنجا که ممکن است نگران باشید، همه چیز در مورد کالری است. با فرض اینکه کالری کمتری نسبت به مصرف کالری مصرف می کنید، می توانید تناسب اندام بیشتری داشته باشید. بسیاری از شام های یخ زده کمتر از ۴۰۰ کالری دارند.

نیازی به اندازه گیری مقدار مناسب غذا نیست. یک محقق آمریکایی نشان داده است که خوردن وعده های غذایی منجمد می تواند به کنترل وعده های غذایی کمک کند. آنها با بخش های خاص و دقیقاً تعداد کالری بسته بندی شده اند.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید:

غذاهای منجمد مقرون به صرفه

وعده های غذایی منجمد یک گزینه عالی برای خانواده های کم درآمد است زیرا گران نیستند. از طریق این شام ها، آنها می توانند انواع غذاهایی را که افراد ثروتمند می خورند، دریافت کنند. بسیاری از منابع غذایی فوق العاده و بین المللی اکنون مقرون به صرفه و در دسترس همگان هستند.

علاوه بر هزینه های کم، به زمان هایی که می توان صرفه جویی کرد نیز فکر کنید. این باعث می شود غذاهای منجمد برای خریدار استاندارد جذاب تر شود.

چه زمانی شام یخ زده می تواند برای شما مضر باشد؟

خوردن بیش از حد شام های یخ زده اگر سرشار از سدیم و چربی های اشباع باشد می تواند برای شما مضر باشد. سدیم می تواند باعث فشار خون بالا و سایر بیماری های مرتبط با فشار خون بالا مانند سکته شود.

یک یا دو بار پختن یک غذای تازه و مراقبت از بدن تمرین خوبی است. اگر این کار را کردید، می توانید کمی بیشتر بپزید و غذای جدید را در یخچال نگهداری کنید.

آیا غذاهای منجمد سالم و غذاهای تازه پخته شده یکسان هستند؟

ویتامین ها و مواد معدنی موجود در غذاهای منجمد و غذاهای تازه یکسان باقی می مانند. با این حال، تفاوت تغذیه ای ناشی از مقدار سدیم و مواد نگهدارنده مخلوط شده برای بهبود ماندگاری غذاهای بسته بندی شده است. این مواد نگهدارنده، سدیم و غذاهای منجمد نسبت به غذاهای تازه سالم تر هستند.

نظرات محبوب شام منجمد

بررسی شام یخ زده

باید بررسی کرد که غذاهای منجمد که معمولا خریداری می شوند چقدر خوب هستند. توصیه می شود بهترین آنها را با بهترین نقدها انتخاب کنید.

آشپزخانه ناب:

The Lean Kitchen یک شام مرغ کنجدی است. با فرض اینکه ما در مورد فواید سلامتی یک بسته صحبت می کنیم، حاوی ۳۳۰ کالری، ۹ گرم چربی، ۱۴ گرم پروتئین، ۲۵ میلی گرم کلسترول، ۶۵۰ میلی گرم سدیم، ۴۸ گرم کربوهیدرات و ۳ گرم فیبر است. و ۱۵ گرم شکر. .

بنابراین، پروتئین ۱۴ گرمی مقدار زیادی نیست، اما اشکالی ندارد. تنها مشکل این است که آنها حاوی مقدار زیادی سدیم و مواد افزودنی هستند که برای سلامتی مفید نیستند. در غیر این صورت به دلیل داشتن پروتئین فوق العاده برای کاهش وزن مناسب است.

غذاهای منجمد امی:

Frozen Amy حاوی ۳۸۰ کالری است و بسیار شبیه به یک شام اصلی است. بنابراین، سایر منابع غذایی ناخواسته را پس از خوردن آنها نخورید.

دارای ۱۶ گرم چربی، ۲۰ میلی گرم کلسترول، ۷۸۰ میلی گرم سدیم، ۴۸ گرم کربوهیدرات، ۸ گرم فیبر، ۴ گرم شکر و ۱۲ گرم پروتئین است. سرشار از سدیم است، اما در عین حال، Amy’s گزینه های کم سدیم دیگری را نیز ارائه می دهد.

وعده های غذایی مردان گرسنه:

وعده های غذایی مردان گرسنه سرشار از سدیم هستند، بنابراین برای یک وعده غذایی سالم مناسب نیستند. حاوی ۷۰۸ کالری، ۲۶ گرم چربی، ۱۴۴۰ میلی گرم سدیم، ۹۲ گرم کربوهیدرات، ۶ گرم فیبر و ۵۳ گرم پروتئین است.

۱۴۴۰ میلی‌گرم سدیم علی‌رغم اینکه حاوی مقدار زیادی فیبر است، مقدار اضافی آن است که می‌تواند فشار خون و سیستم قلبی عروقی را مختل کند.

غذاهای منجمد هوشمند:

این برند باهوش دارای ظرف مرغ کنجدی است. یک بسته حاوی ۲۵۰ کالری، ۶ گرم چربی، ۱۵ میلی گرم کلسترول، ۴۸۰ میلی گرم سدیم، ۳۹ گرم کربوهیدرات، ۵ گرم شکر و ۱۱ گرم پروتئین است.

کاهش وزن هوشمندانه نیست زیرا حاوی پروتئین کافی نیست. با این حال، به دلیل قند افزوده کم و محتوای کم سدیم آن بسیار عالی است.

وعده های غذایی کالندر شاد:

وعده های غذایی تقویم شاد چربی و کالری بالایی دارد. بنابراین، برای افرادی که نیاز به کاهش وزن دارند، عالی نیست. در هر صورت، بهترین بخش این است که حاوی سبزیجات است. در برخی از برندهای دیگر مواد غذایی منجمد به جز Merrie’s Callender Meals، سبزیجات دیگری وجود ندارد.

سوالات متداول (سؤالات متداول)

آیا خوردن غذاهای یخ زده هر روز اشکالی ندارد؟

خوردن غذاهای یخ زده هر روز اینطور نخواهد بود برای سلامتی شما خوب است بیشتر آنها سرشار از سدیم و چربی اشباع شده هستند.

آیا لازانیا یخ زده سالم است؟

حدود ۳۱۰ کالری دارد و غذای سالمی نیست. با این حال، نسبتاً بهتر از سایر وعده های غذایی منجمد است.

آیا غذاهای بدون چربی برای کاهش وزن مفید هستند؟

اگر چه قطعات کوچک ممکن است باعث شود بسیاری فکر کنند که اینطور است برای کاهش وزن خوب استمن فکر نمی کنم اینطور باشد، زیرا حاوی مقدار زیادی شکر است.

کلمات اخر

بنابراین، آنها شام منجمد سالم هستند? اگر غذای مناسب را انتخاب کنید می تواند باشد. شما باید غذاهای منجمد را با دقت انتخاب کنید. بالاخره زیاده روی در هر چیزی سمی می شود. با وجود اینکه یخ زده است، خوردن یک شام سبک به کاهش وزن کمک می کند.