رژیم لاغری سریع

آیا سرنوشت شورای عالی بورس تغییر می کند؟یکی از فعالان بازار مالی از تشکیل جلسه برای تصمیم گیری درباره تغییر اعضای شورای عالی بورس خبر داد.

فردین آقابزرجی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به جلسه پنجشنبه هفته گذشته در کارگروه بازار سرمایه مجلس شورای اسلامی، گفت: این جلسه از طریق کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ارائه شد. انجمن کارگزاران و انجمن کارگزاران. موسسات سرمایه گذاری بررسی خواهند شد و جلسه روز سه شنبه اولین جلسه در این زمینه بود.

وی با تاکید بر اینکه بر اساس قانون قبلی سال ۱۳۸۴، شورای عالی بورس که بالاترین سیاستگذار در حوزه بازار سرمایه است، دارای یک نهاد دولتی است، گفت: کانون موسسات سرمایه گذاری، انجمن مدیران پرتفوی. و اتحادیه سهامداران املاک و مستغلات به عنوان بالاترین رتبه سیاستگذار در بازار سرمایه باید در این هیئت حضور داشته باشند.

و این فعال بازار مالی ادامه داد: در واقع پیشنهاد اصلاح ترکیب اعضای شورای عالی بورس ارائه شد. البته تعداد اعضا ۱۱ نفر باقی مانده است و پیشنهاد می شود حداقل پنج نماینده بخش خصوصی در این شورا حضور داشته باشند. مواردی که هیئت به موجب بندهای ۲ و ۱۶ قانون بازار اوراق بهادار مصوب ۱۳۸۴ وارد می شود، تصمیمات مربوط به سود و زیان شرکت های پذیرفته شده در بورس، ناشران و شرکت های پذیرفته شده در بورس و خارج از آن است. تاثیرگذار است.

آقابزرگی با بیان اینکه این پیشنهادها باید به تصویب مجلس برسد، افزود: اگرچه این موضوع بعید به نظر می رسد، اما امکان برگزاری جلسات متعدد در این زمینه وجود دارد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر