آهک کلیدی با کوکی های شکلات سفید


کوکی های کلیدی آهک

آیا به دنبال نوعی کوکی سبک و تابستانی هستید؟ این کوکی های کلیدی آهک این است! آنها را با خرده های شکلات سفید ، مقدار زیادی آب لیمو و رنده بپاشید ، طعم کامل یک پای لیموترش کلیدی را دارد ، اما به شکل کوکی است. میله های بیسکویت می توانند یکی از چیزهای جدید مورد علاقه من برای پخت باشند. من از طرز پخت آسان آنها و طعم این کوکی های کلاسیک خوشم می آید اما در تلاش برای شکل دادن به کوکی ها بدون استرس و این که آیا آنها آنطور که من می خواهم پخت می کنند یا خیر. اگر شکلات سفید دوست ندارید ، می توانید آن را حذف کنید و از آجیل هایی مانند آجیل ماکادامیا یا پکن استفاده کنید.

کوکی های کلیدی آهک

دستور العمل جدید کوکی های تابستانی خود را بررسی کنید! مطمئناً کوکی ها در هر شکل ، اندازه و سلیقه ای در تمام طول سال بیش از حد قابل قبول هستند ، اما سبک ، تابستانی و روشن هستند. به لطف طعم لیمو از آب میوه و پوست ، آنها سبک هستند و برای یک میان وعده شیرین عصرانه مناسب هستند. وقتی برای اولین بار به ایده یک شیرینی آهکی کلیدی رسیدم ، مطمئناً کوکی های سنتی را به خاطر آوردم ، اما پس از چند تلاش ناموفق ، من نتوانستم آنها را بفهمم. من واقعاً می خواستم از روغن نارگیل در دستور غذا استفاده کنم ، اما به دلایلی آنها کار نکردند. به جای تسلیم شدن ، ایده را به کوکی تغییر دادم. و من از آنها بسیار خوشحالم!

چرا این کوکی های آهکی را دوست دارید؟

 • بسیار نرم و جویدنی (حتی پس از چند روز!)
 • تهیه آن بسیار آسان است: نیازی به خمیر کردن یا خنک کردن خمیر نیست.
 • روی آن کمی تکه شکلات سفید بپاشید
 • در اینجا حداقل مواد تشکیل دهنده وجود دارد.
 • طعم آن شبیه به کوکی ها است ، اما آنها را راحت تر می کند.
 • بدون گلوتن برای همه کسانی که به آنها نیاز دارند (هیچ کس نمی تواند بگوید).
کوکی های کلیدی آهک

عناصر

همراه با تخم مرغ ، جوش شیرین و نمک به مواد زیر نیاز دارید.

آرد جهانی بدون گلوتن: ترکیب شخصی من از آرد بدون گلوتن ترکیبی از آسیاب قرمز باب است. در صورت تمایل ، می توانید از آرد معمولی جهانی استفاده کنید.

روغن نارگیل: به جای روغن از روغن نارگیل استفاده می کنم. همچنین به کوکی ها طعم نارگیل بیشتری می بخشد.

شکر نارگیل: برای شیرینی

آب آهک و پوست: شما به آب لیمو تازه و پوست یک لیمو احتیاج دارید.

چیپس شکلات سفید: برای افزودن طعم و عطر. جایگزین گزینه های دیگر را ببینید.

روغن نارگیل: سپس در تمام میله های اصلی آهک بپاشید.

چطور انجام دادن

مانند مینی کلوچه های کوکی تخم مرغ من (همچنین شگفت انگیز!) ، تهیه آنها بسیار آسان است. تنها چیزی که نیاز دارید یک مخلوط کن استند ، مواد اولیه شما و حدود 10 دقیقه است. اگر میکسر ایستاده ندارید ، می توانید از دفترچه راهنما استفاده کنید.

قالب را آماده کرده و فر را از قبل گرم کنید

ماهیتابه 8 × 8 را با روغن چرب کرده و سپس با کاغذ روغنی بپوشانید. این کار به چسباندن کاغذ روغنی کمک می کند. فر را روی 350 درجه گرم کنید.

مواد خشک را مخلوط کنید

در یک کاسه متوسط ​​، آرد ، جوش شیرین و نمک را اضافه کنید و هم بزنید تا یکدست شود.

مواد خشک در یک کاسه

مخلوط کن پایه را بزنید

روغن نارگیل ، شکر نارگیل را در کاسه مخلوط کن پایه بریزید و میکسر را در حداقل سطح روشن کنید تا مخلوط شود. وقتی دستگاه در حال کار است ، آب لیمو و تخم مرغ را اضافه کنید.

آرد را به مخلوط اضافه کنید

پس از مخلوط شدن ، مخلوط آرد را با دقت بریزید و روی متوسط ​​بزنید تا یکدست شود.

میکسر پایه را خاموش کرده و کاسه را بردارید. پوست آهک را مخلوط کرده و خرده های شکلات را به آن اضافه کنید.

مواد تشکیل دهنده در یک کاسه

در فر بپزید

در یک ظرف پخت آماده شده بریزید و با دستان خود صاف کنید.

خمیر بیسکویت در ظرف پخت

در فر از قبل گرم شده قرار دهید و 20 تا 24 دقیقه بپزید تا پخته شود و خلال دندان تمیز بیرون بیاید. قبل از رسیدن به قفسه خنک کننده ، اجازه دهید 25 تا 30 دقیقه در یک ظرف پخت سرد شود. بگذارید 20 دقیقه دیگر خنک شود.

در حالی که پنکیک ها سرد می شوند ، روغن نارگیل را آب کنید.

روی تمام شکل کوکی ها بپاشید و در بالا چند تکه شکلات دیگر و پوست آهک اضافه کنید.

روی آن روغن نارگیل

به صورت مربع برش بزنید و لذت ببرید.

میله های آهکی کلیدی

نکات

نحوه ساخت اینها بهترین بارهای تاریخ آهک:

 • به کوکی ها استراحت دهید. هنگامی که آنها را از فر بیرون آوردید ، بگذارید حداقل 30 دقیقه خنک شوند قبل از اینکه آنها را بیرون بیاورید و روی گریل بگذارید تا خنک شوند. این به آنها اجازه می دهد که پخت را به پایان برسانند و مرکز به دست بیاید. کوکی ها همیشه بهتر هستند اگر قبل از پخت آن را بردارید.
 • برای اینکه میله ها را به صورت مربع برش دهید ، ابتدا بگذارید سرد شوند. پس از خنک شدن روی قفسه خنک کننده ، با یک چاقوی تیز به 16 مربع مساوی برش دهید. بهتر است چاقو را با پایین آوردن آن زیر آب و سپس تکان دادن آب اضافی قبل از برش خیس کنید.
میله های آهکی کلیدی

جایگزینی ها

بدون چیپس شکلات سفید: از مغزهای خرد شده ، آجیل ماکادامیا یا گردو استفاده کنید.

آرد بدون گلوتن: به جای آن از آرد همه منظوره معمولی استفاده کنید.

شکر نارگیل: در عوض ، از شکر قهوه ای روشن یا قهوه ای ساده استفاده کنید.

روغن نارگیل: از کره معمولی ، به همان مقدار (1/2 فنجان) استفاده کنید.

بدون تخم مرغ: به عنوان جایگزین از تخم کتان استفاده کنید. برای انجام این کار ، 1 قاشق غذاخوری دانه کتان آسیاب شده را با 3 قاشق غذاخوری آب ترکیب کنید ، مخلوط کنید و بگذارید تا بقیه را آماده کنید. سپس آن را درست مانند تخم مرغ به خمیر اضافه کنید.

میله های آهکی کلیدی

نحوه ذخیره سازی

با اجازه دادن به آنها برای خنک شدن و برش دادن آنها به صورت مربع ، می توانید آنها را در ظرفی محکم در دمای اتاق به مدت یک روز بگذارید. پس از آن (یا حتی زودتر) آنها را به یخچال منتقل کنید. من شخصاً آنها را خارج از یخچال دوست دارم ، اما من بیشترین دسر را دارم!

البته امکان انجماد نیز وجود دارد ، کافی است آنها را بین ورقه های کاغذ روغنی قرار دهید و سپس در یک ظرف هوابند نگهداری کنید. پوست اطمینان می دهد که قسمت بالایی دست نخورده باقی می ماند. قبل از لذت بردن ، دمای اتاق را به آنها بدهید.

دستور العمل های کوکی بیشتری را دوست دارید

اگر این میله های کلیدی را از کوکی های آهکی درست می کنید ، خوشحال می شوم از شما بشنوم. با خیال راحت من را در اینستاگرام تگ کنید و / یا نظر ، رتبه یا نظر خود را در زیر بگذارید.

این پست حاوی پیوندهای وابسته است ، به این معنی که من می توانم بدون هزینه اضافی کمیسیون کمی دریافت کنم. من فقط محصولات و خدماتی را که شخصاً از آنها استفاده می کنم و دوست دارم به اشتراک می گذارم. افشای اینجا.

کوکی های کلیدی آهک

کوکی های سبک و روشن آهک پر شده با مقداری شکلات سفید ، نارگیل و طعم لیمو واقعی.

دستورالعمل ها

 1. ماهیتابه 8 × 8 را با روغن چرب کرده و سپس با کاغذ روغنی بپوشانید. این کار به چسباندن کاغذ روغنی کمک می کند. فر را روی 350 درجه گرم کنید.

 2. در یک کاسه متوسط ​​، آرد ، جوش شیرین و نمک را اضافه کنید و هم بزنید تا یکدست شود.

 3. در یک کاسه مخلوط کن پایه روغن نارگیل ، شکر نارگیل را بریزید و میکسر را در حداقل سطحی که به آن متصل شده است ، اضافه کنید. وقتی دستگاه در حال کار است ، آب لیمو و تخم مرغ را اضافه کنید. پس از مخلوط شدن ، مخلوط آرد را با دقت بریزید و روی متوسط ​​بزنید تا یکدست شود.

 4. میکسر پایه را خاموش کرده و کاسه را بردارید. پوست آهک را هم بزنید و کمی شکلات سفید به آن اضافه کنید. در یک ظرف پخت آماده شده بریزید و با دستان خود صاف کنید.

 5. در فر از قبل گرم شده قرار دهید و 20 تا 24 دقیقه بپزید تا پخته شود و خلال دندان تمیز بیرون بیاید. قبل از رسیدن به قفسه خنک کننده ، اجازه دهید 25 تا 30 دقیقه در یک ظرف پخت سرد شود. بگذارید 20 دقیقه دیگر خنک شود.

 6. در حالی که کلوچه ها سرد می شوند ، روغن نارگیل را آب کنید.

 7. روی تمام شکل کوکی ها بپاشید و در بالا چند تکه شکلات دیگر و پوست آهک اضافه کنید. به صورت مربع برش بزنید و لذت ببرید.دیدگاهتان را بنویسید