آنها در بوشیر از فوتبال خوششان نمی آید!مسئولان بوشهری به تیم های این استان بی اعتنایی می کنند که انگار خودشان فوتبال را دوست ندارند و فکر می کنند جوانان این شهر هم از این رشته بدشان می آید. سهام دو تیم از این استان در لیگ یک و لیگ دو به فروش گذاشته شده است و مسئولان منطقه تنها با وعده های توخالی به تماشای آن می نشینند.

به گزارش اسنا، وضعیت فوتبال بوشهر خوب نیست و تیم های این شهر تک به تک می فروشند تا اینکه از حضور نماینده ای در سه سطح اول فوتبال ایران محرومان فوتبالدوستان بوشهری می شوند. پس از حراج امتیازات شاهین بوشهر، مدیران شاهین بندر امیری بوشهری پس از صعود به لیگ یک امتیاز این باشگاه را برای فروش گذاشته اند تا در پی تخلف مسئولان منطقه از مدیریت تیم صرف نظر کنند. این تیم کمک می کند.

مهدی کریمیان، مربی تیم شاهین بندرالامری در گفت وگو با ایسنا، در این خصوص اظهار کرد: هیچ تلاش و اراده ای برای مدیریت یک تیم فوتبال در بوشهر وجود ندارد. تیم با آن همه تلاش و کوشش به لیگ یک رسید و حالا باید نتیجه آن همه تلاش یک روز هدر برود. متأسفانه مسئولان منطقه فقط صحبت از کمک کردند و مدیران باشگاه که دیدند هیچ تصمیمی تصویب نشده به فکر امتیاز فروشی افتادند تا سرنوشت باشگاه مثل شاهین نشود. متأسفانه نمی دانم چرا در فوتبال بوشیر خبری نیست که به فوتبال و جوانان اهمیت بدهد، این اتفاقات باید بیفتد.

وی ادامه داد: البته قرار بود روز گذشته جلسه ای بین خریداران و مدیران باشگاه برگزار شود که مدیران شاهین در این جلسه حضور نداشتند و قرار است امروز صحبت ها انجام شود. نمی دانم چه خواهد شد و چه اتفاقی در انتظار شاهین بندر امیر است، اما امیدوارم برنامه ها در بوشیر تنظیم شود و زحمات یک گروه یک ساله از بین نرود و روزی مسئولان غفلت نکنند. . با تمام اتفاقاتی که برای شاهین بندر امیری خواهد افتاد، آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم قدر جوانان بوشهری را بدانند.

کریمیان در ادامه همکاری خود با شاهین از شهرداری بوشیر توضیح داد: در برنامه خود بودجه ماندن در لیگ یک را به آنها دادم، بودجه را در رده بندی قرار دادم و بحث صعود کاملا متفاوت است. متأسفانه برنامه جدی برای ادامه کار نداشتند و در حال بررسی سایر پیشنهاداتم هستم.

و در مورد پیشنهاد دستیار در سپاهان گفت: مورائس شخصا با من صحبت کرد و به توافق رسیدیم اما باشگاه سپاهان در حال حاضر مانع از پیوستن من شده و باید دید در آینده چه اتفاقی می افتد.

انتهای پیام