آمبولانس هوایی ارتش در ۳۰ استان فعال استایسنا/ کرمانشاه فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: اورژانس هوایی نیروی هوایی ارتش در ۳۰ فرمانداری فعال است.

شاهزاده یوسف قربانی امروز ۱۷ مردادماه در کرمانشاه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ایران اسلامی در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره زیر فشار تحریم ها بوده است و مهمترین دستاورد تحریم ها برای ما این است که به دست آورده ایم. اعتماد به نفس.

وی با اشاره به توان مطلوب هلیکوپتر برای هوآنروس گفت: هوآرروس در تهدیدات احتمالی و در بحران هایی مانند سیل و زلزله در کنار مردم و نظام است.

فرمانده هوانیروز ارتش با بیان اینکه هوانیروز ۳۰ استان کشور را تحت پوشش اورژانس هوایی قرار داد، گفت: در دو سال گذشته با عملیات اورژانس هوایی حدود دو هزار نفر را از مرگ حتمی نجات دادیم.

قربانی در ادامه با تایید مجهز بودن هاوانروس به سامانه دید در شب در حوزه هلیکوپتر، گفت: سامانه های دید در شب در چند کشور دنیا بی نظیر است و دستیابی به این فناوری کار بزرگی است.

الغربانی ادامه داد: ما همچنین قادر به تسلیح بالگردها و مجهز به جدیدترین سلاح های روز دنیا هستیم و قدرت و تسلیحات ما به موشک های هوشمند دوربرد و دوربرد بستگی دارد.

وی از پایگاه هوایی کرمانشاه به عنوان پایگاهی مهم و راهبردی برای منطقه یاد کرد و افزود: این پایگاه در دوران دفاع مقدس نقش مهمی در حفاظت از ایران اسلامی داشت.

وی قدرت بازدارندگی به دست آمده توسط نیروی هوایی کرمانشاه را برجسته کرد و گفت: نیروی هوایی کرمانشاه در همان روزهای اول پس از جنگ به صدام ثابت کرد که آرزوی او برای رسیدن به تهران توهمی بیش نبود.

انتهای پیام