آمادگی برای مدیریت بحران جهانی رویدادهای احتمالی نوروزیرئیس سازمان مدیریت بحران کشور از آمادگی مدیریت بحران استانداری های سراسر کشور برای مقابله با حوادث احتمالی در نوروز ۱۴۰۱ و همچنین ارائه خدمات به شهروندان خبر داد.

محمدحسن نامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایرانوی با توجه به بخشنامه نوروزی سازمان مدیریت بحران کشور به استانداران برای آمادگی در برابر حوادث و خطرات در ایام نوروز ۱۴۰۱ تصریح کرد: نوروزی بخشنامه ۱۴۰۱ را به استانداران و مدیران کشور درباره بحران در استانداری ها ابلاغ کرد. در سراسر کشور. جایی که با توجه به افزایش سفرهای نوروزی بر آمادگی برای هر گونه حادثه و خطر در ایام نوروز و همچنین ارائه خدمات به مردم تاکید شد.

وی گفت: بر اساس این بخشنامه تمامی دستگاه های امدادی، خدماتی، انتظامی و… برای مقابله با حوادث و خطرات غیر مترقبه آمادگی لازم را داشته باشند. در این سفر بر ایمنی و امنیت شهروندان تاکید شد.

نامی ادامه داد: امیدوارم شرایط امسال به گونه ای باشد که در ایام نوروز تصادفات طبیعی و غیرطبیعی رخ ندهد و جان عزیزان آسیب نبیند. با این حال ما نیز حاضریم خدای ناکرده خسارت ناشی از تصادف را به حداقل برسانیم.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه حدود ۱۷ منطقه مدیریت بحران را بر عهده دارند، گفت: از توان همه این ارگان ها و سازمان ها در ایام نوروز استفاده کرده ایم تا نوروزی امن برای مردم عزیزمان تا پایان نوروز داشته باشیم. به خواست خدا.” در ایام نوروز و همچنین در سفرهای نوروزی از تمامی امکانات و تجهیزات برای امنیت مردم استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر