آلمان؛ آلمانی ها در قطر خواهان غرامت هستند


تیم ملی فوتبال آلمان پس از حذف از مرحله گروهی جام جهانی روسیه به دنبال غرامت است.

به گزارش ایسنا، برزیل قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ موفق شد قهرمانی قدرتمند در زمین فوتبال شود. اما این تیم نیز تحت تاثیر تیم های قهرمان جام جهانی قرار گرفت و در دوره پیش رو از دور گروهی حذف شد. قهرمان چهار دوره جام جهانی اکنون تنها برزیل را به عنوان تیمی پرافتخار می بیند. وقتی نام آلمان را می شنویم یاد تلاش های خستگی ناپذیر بازیکنان این تیم و البته موفقیت می افتیم. آلمانی ها هرگز حریف آسانی در تورنمنت ها نبوده اند و همیشه مدعی قهرمانی در جام جهانی و یورو محسوب می شوند. کمتر کسی انتظار داشت که این تیم از مرحله گروهی جام جهانی خارج شود. شکست مقابل مکزیک و کره جنوبی و پیروزی مقابل سوئد آلمان را با ۳ امتیاز از گردونه رقابت ها حذف کرد. اختلاف منفی ۲ آلمان باعث شد این تیم کمتر از کره جنوبی باشد.

فوتبال آلمان را می توان کارخانه ای دانست که توسط بازیکنان ساخته می شود. اغراق نیست اگر ادعا کنیم این تیم پتانسیل اعزام چهار تیم خوب به جام جهانی را دارد و به همین دلیل مربی در انتخاب بازیکنانش با مشکلات زیادی مواجه است. آلمان پس از عملکرد ضعیف در جام جهانی، با هدایت یواخیم لو در یورو ۲۰۲۰ نیز شرکت کرد. آلمان به سختی توانست از گروه خود صعود کند اما در مرحله یک هشتم نهایی با دو گل مغلوب انگلیس شد و حذف شد. پس از عملکرد ضعیف این تیم، اتحادیه فوتبال آلمان پس از سال ها رابطه خود را با یواخیم لو قطع کرد. هانسی فلیک پس از یورو ۲۰۲۰ قرارداد کاپیتانی تیم ملی آلمان را امضا کرد و تا سال ۲۰۲۴ در تیم ملی آلمان باقی خواهد ماند. او از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۴ دستیار لوه در تیم ملی بود. هانسی فلیک با بایرن مونیخ هفت عنوان قهرمانی را به دست آورد و عملکرد شگفت انگیزی داشت. زمان با تیم، در نهایت جانشین جولیان ناگلزمن شد.

ستاره

تونی کراس

آلمان؛  آلمانی ها در قطر خواهان غرامت هستند

مغز متفکر تیم ملی فوتبال آلمان، رئال مادرید بیش از ۱۰۰ بازی ملی در تیم خود دارد و آلمان با ایلکای گوندوگان چند استعدادی دارد. او تاکنون در سه جام جهانی برای آلمان حضور داشته است و احتمالا برای آخرین جام جهانی در قطر حضور خواهد داشت. این بازیکن ۳۲ ساله در این فصل در رئال مادرید درخشیده است و هواداران آلمانی اکنون امیدوارند که او بتواند تیم را به خوبی به جام جهانی برساند.

مربی تناسب اندام

هانسی فلیک

آلمان؛  آلمانی ها در قطر خواهان غرامت هستند

این مربی ۵۷ ساله با ۷ پیروزی در ۷ بازی ابتدایی تحت هدایت خود رکورد خوبی به عنوان مربی تیم ملی آلمان به ثبت رسانده است. بهترین شروع قبلی به دست یواخیم لو بود که پنج بازی اول خود را قبل از تساوی با قبرس در سال ۲۰۰۶ برد. به روزهای اوج خود می رسد و می تواند عملکرد خوبی داشته باشد. نکته مثبت این تیم، باید دید تیم او تا کجا پیش خواهد رفت. جام جهانی.

* مروری بر تیم ملی آلمان

عناوین: چهار جام جهانی و سه جام اروپا

بهترین گلزن: میرسلاو کلوزه (۷۱ گل)

بیشترین بازی شده: لوتار ماتیوس (۱۵۰ بازی)

راه صعود: تیم اول گروه

عملکرد سیکل قبلی: حذف در مرحله گروهی

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر