آغاز مذاکرات پروژه راه آهن کریدور شمال – جنوب / اینس – برون – شاهرود – تپاسایسنا/ گلستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان از آغاز مذاکره با سرمایه گذاران برای اجرای پروژه راه آهن شمال به جنوب از اینچ برون به شاهرود و طبس خبر داد.

سید محمد دهنوی در جلسه هیات مدیره اداره کل صنعت، معدن و تجارت گلستان و دستگاه های مرتبط با اشاره به اینکه گلستان برای توسعه نیازمند چند عنصر اساسی است و یکی از ارکان مهم این توسعه، اداره کل است. و افزود: صنعت، معدن و تجارت و تقسیمات آن: اگر بخواهیم وضعیت کشور را به سمت پیشرفت پیش ببریم باید برنامه ریزی تحول آفرین داشته باشیم زیرا شرایط فعلی ما را راضی نمی کند و باید تلاش ها گسترده تر و بیشتر شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان با بیان اینکه نظرات باید معرفتی و فناورانه باشد تا تحول و پیشرفت حاصل شود، گفت: قانون رونق تولید دانش بنیان همه توانمندی های لازم برای توسعه را دیده است، اگر بخواهیم برای رسیدن به این تغییر، باید به سمت شعر بدویم.

وی افزود: امروزه در دنیای تجارت، تجارت و اقتصاد مردمی یک اصل مهم و کاربردی است که هر کشوری اگر بخواهد پیشرفت کند باید به این اصل مهم عملیاتی دست یابد.

دهنویی با تاکید بر اینکه برای رسیدن به اهداف عالی باید برنامه داشته باشیم و با برنامه پیش برویم، ادامه داد: باید بدانیم الان کجا هستیم و از کدام راه می خواهیم برسیم.

دهنوی تاکید کرد: یکی از دلایل شکست برنامه ششم توسعه این است که خودمان متعهد به اجرای برنامه نیستیم، با توجه به اینکه برنامه ششم توسعه برنامه بسیار خوبی برای توسعه کشور بود.

وی با اشاره به لزوم توسعه زیرساخت های توسعه صنعت و تولید در کشور گفت: همه ما در هر سازمانی و در هر کجا که هستیم باید ببینیم افراد در کجای برنامه عملی ما قرار دارند و چقدر متعهد به توسعه هستیم. برای مردم کار کنیم، اگر متعهد باشیم می‌توانیم تغییر کنیم.» بیایید برسیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان با اشاره به استفاده از فناوری های نوین، استفاده از توانمندی و علاقه مردم به علم و دانش روز، راه مهمی برای دستیابی به تحول امروز است و گفت: استان گلستان دارای عقب ماندگی و عقب ماندگی های فراوانی است. بدون آن. شک برای رسیدن به پیشرفت باید از دانش امروز، توان جوانان و تجربه نیروهای متعهد استفاده کرد.

وی با اشاره به تخصیص اعتبار برای احداث راه آهن اینچه برون، شاهرود و طبس، تاکید کرد: مذاکراتی با سرمایه گذاران در حال انجام است و بدون شک اجرای این خط ریلی تحولی اساسی در حوزه تجارت و بازرگانی ایجاد خواهد کرد. اقتصاد کشور». تحریم کردن”.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر