آذربایجان غربی قهرمان سوپر لوله کش کشور شدایسنا/ آذربایجان غربی رئیس کمیته سوپردو و میدانی جهان گفت: آذربایجان غربی قهرمان مسابقات سوپردو و میدانی کشور شد.

اکبر روح پرور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: مسابقات سوپر سوکی کشور به میزبانی ارومیه با قهرمانی آذربایجان غربی به پایان رسید.

وی تصریح کرد: مسابقات قهرمانی کشور انتخابی جام ترکیه در زمین سوپر سوباکی با همکاری فدراسیون های ورزشی آذربایجان غربی در بخش بانوان و آقایان در ورزشگاه ۳ هزار نفری شهید اندوست ارومیه برگزار شد.

رئیس کمیته جهانی سوپر اسپاکی خاطرنشان کرد: این مسابقات در روش‌های دفاع شخصی، هنرهای فردی، کاتا و مبارزه آغاز شد.

رو پرور گفت: این مسابقات با حضور ۲۰ استان کشور و با حضور ۶۳۰ ورزشکار و ۶۵۸ ورزشکار در ۵ رده نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیک شوتان ها برگزار شد.

رو پرور یادآور شد: مسابقات از نظر کیفی و فنی بسیار قوی بود و در پایان در بخش بانوان تیم آذربایجان غربی مقام اول، تهران دوم، آذربایجان شرقی سوم، اصفهان به مقام اول رسید. چهارم و مازندران پنجم نیز در بخش مردان آذربایجان غربی مقام اول، آذربایجان شرقی دوم، خراسان رضوی رتبه سوم، تهران چهارم و مازندران پنجم شدند.

وی ادامه داد: ورزشکارانی که به فینال راه یافته و از مقام اول تا سوم شرکت کنند به اردوی تیمی دعوت و سپس به جام ترکیه اعزام می شوند.

انتهای پیام